CNC frēzēšana

Viens no uzņēmuma galvenajiem resursiem ir modernās CNC frēzēšanas tehnoloģijas, kas piedāvā inovatīvu veidu, kā apstrādāt dažādus materiālus, nodrošinot augstu izpildes precizitāti un kvalitāti.

Mēs esam lepni ar to, ka spējam klientiem nodrošināt precīzu, ātru un rūpīgu detaļu izgatavošanas procesu.

Kas ir CNC frēzēšana un kā tā darbojas?

CNC frēzēšana ir sarežģīts ražošanas process, kurā tiek izmantotas datora vadītas iekārtas, lai precīzi noņemtu materiālu no sagataves. SIA Furnitoria CNC frēzmašīnas iekārtas ir aprīkotas ar vismodernākajām tehnoloģijām, kas spēj izpildīt sarežģītas konstrukcijas ar augstu precizitāti. Process sākas ar digitālā 3D modeļa izveidi, kas pēc tam tiek tulkots mašīnkodā. Kad iestatīšana ir pabeigta, CNC frēzmašīna prasmīgi atdala lieko materiālu.

CNC funkcijas un priekšrocības

CNC frēzēšana ir precīzas inženierijas iemiesojums. Ar mikrometra līmeņa precizitāti ir iespējams sasniegt sarežģītas detaļas un nevainojamu apdari.
No prototipiem līdz masveida ražošanai, CNC frēzēšana ir piemērota jebkura mēroga projektiem. Neatkarīgi no izmēra vai sarežģītības mūsu iekārtas nodrošina nemainīgus rezultātus.
Iespējams strādāt ar plašu materiālu klāstu, tostarp koku, plastmasu, metālu, kompozītmateriāliem, laminātu un citiem.

Mēs specializējamies materiālu CNC frēzēšanā un kontūrgriešanā, kas ļauj veidot dažāda veida produktus, piemēram, dekoratīvos un akustiskos sienas un griestu paneļus. Izmantojot CNC frēzēšanas tehnoloģijas, spējam izveidot sarežģītas formas, detalizētus rakstus un gludas virsmas, atbilstoši klientu prasībām un dizaina specifikācijām.

Uzticība

Mūsu mēbeļu ražošanas uzņēmuma mērķis ir sniegt visaptverošu pakalpojumu klāstu, kas ietver precīzu sagatavju un kvalitatīvu mēbeļu izgatavošanas procesu no sākuma līdz beigām. Mēs varam būt Tavs uzticamais partneris, kas spēs izpildīt visdažādākās projekta vajadzības un prasības. Mūsu komandas speciālistu bagātīgā pieredze un zināšanas CNC frēzēšanas iekārtu izmantošanā ļauj piedāvāt kvalitatīvus un inovatīvus risinājumus dažādās nozarēs no mēbeļu ražošanas līdz pat arhitektūras projektu izpildei.

Tu vari būt pārliecināts, ka ikviens izstrādājums tiks izgatavots ar augstu precizitāti un rūpību pret katru detaļu, nodrošinot izcilu kvalitāti, kas saglabāsies vēl gadiem ilgi.

Sazinies!

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums!

Sazinies ar mums

Pakalpojumu cenas

Šeit iespējams lejupielādēt mūsu pakalpojumu aktuālo cenu lapu.

Pakalpojumu cenu lapa.pdf

Pakalpojumu veidlapa

Šeit iespējams lejupielādēt detaļu pasūtījuma veidlapu.

Detaļu pasūtījuma veidlapa.xls