ABS malu līmēšana

Piedāvājam ABS malu līmēšanu, sērijveida produktu izstrādi un mēbeļu ražošanu, sākot no idejas līdz gatavam rezultātam. Pateicoties ABS maliņu līmēšanas iekārtai, varam nodrošināt ne tikai taisnu malu aplīmēšanu dažādām detaļām, bet arī līklīniju detaļu aplīmēšanu. 

Profesionālas tehnoloģijas un pieredze ļauj sasniegt nevainojamus rezultātus, nodrošinot izturīgas un estētiski pievilcīgas malas dažādām detaļām. Neatkarīgi no tā, vai tie ir paneļi, plaukti vai citi mēbeļu elementi, mūsu ABS malu līmēšanas process nodrošina nevainojamu apdari.

Kas ir ABS malu līmēšana?

ABS malu līmēšana ir process, kas ietver ABS maliņu pielīmēšanu pie dažādiem materiāliem, piemēram, koka, skaidu plātnes vai MDF (vidēja blīvuma šķiedru plātnes). ABS maliņas ir izturīgs, elastīgs un vizuāli pievilcīgs materiāls, kas piešķir mēbelēm profesionālu un estētiski gaumīgu kopskatu.

ABS malu līmēšanas priekšrocības

Bezšuvju apdare: Viena no nozīmīgākajām ABS malu līmēšanas priekšrocībām ir tā piedāvātā bezšuvju apdare. Apmale kļūst praktiski neredzama, tiklīdz tā ir prasmīgi pielīmēta pie materiāla, neatstājot spraugas vai raupjas malas.
Ilgnoturība: ABS apmales nodrošina lielisku aizsardzību mēbeļu malām, pasargājot no nodiluma, mitruma un citiem vides faktoriem.
Daudzpusība: no taisnām malām līdz izliekumiem, ABS malu līmēšana ir piemērota visām formām un izmēriem.

Neatkarīgi no produkta veida vai sarežģītības, SIA Furnitoria ir gatava pieņemt jebkādus izaicinājumus un palīdzēt radīt inovatīvus, kvalitatīvus un konkurētspējīgus produktus un mēbeles pēc pasūtījuma. Uzticies SIA Furnitoria, lai īstenotu unikālas idejas ar precizitāti. Sazinies ar mums jau šodien, lai uzzinātu, kā varam sadarboties kopīgā projektā un radīt ilgtspējīgus risinājumus.

Uzticība

Cieši sadarbojamies ar klientiem, lai izprastu viņu individuālās prasības, veidojot racionalizētu izstrādes procesu, kas optimizē gan laiku, gan resursus. Uzņēmuma dizaineru un inženieru komanda sadarbojas, lai īstenotu visdažādākās idejas, nodrošinot, ka galaprodukts atbilst un pārsniedz cerības.

Mūsu stiprās puses ir tehniskās iespējas, profesionāļu komanda un nestandarta projektu mēbeļu ražošanas pieredze. Projekta izstrādes gaitā vienmēr sniedzam atbalstu un padomus, kā arī veicam nepieciešamos pielāgojumus, lai garantētu, ka gala rezultāts lieliski saskan ar iecerēto projekta plānu.

SIA Furnitoria tehniskā infrastruktūra ir moderna un labi aprīkota, tādēļ varam veikt sarežģītus un vērienīgus projektus, piemēram, izgatavot virtuves iekārtas, biroja mēbeles, sienas skapjus un neskaitāmus cita veida un sarežģītības pakāpes projektus.

Sazinies!

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums!

Sazinies ar mums

Pakalpojumu cenas

Šeit iespējams lejupielādēt mūsu pakalpojumu aktuālo cenu lapu.

Pakalpojumu cenu lapa.pdf

Pakalpojumu veidlapa

Šeit iespējams lejupielādēt detaļu pasūtījuma veidlapu.

Detaļu pasūtījuma veidlapa.xls