Mēbeļu ražošana

Mūsu uzņēmums piedāvā sērijveida produktu izstrādi un mēbeļu ražošanu, sākot no idejas līdz gatavam rezultātam. 

Ražošana

Esam specializējušies mēbeļu izstrādē, kas ietver visus procesus no koncepta attīstības līdz gatava produkta izstrādes beigām. Pateicoties mūsdienīgajām iekārtām un kvalificētajiem speciālistiem , mums ir viss nepieciešamais, lai ražotu augstas kvalitātes mēbeles, kas ir gan funkcionālas, gan vizuāli pievilcīgas un ilgtspējīgas. No pielāgota dizaina līdz masveida ražošanai mēs visā ražošanas procesā saglabājam visaugstākos kvalitātes standartus.

Viena no priekšrocībām, kas atšķir SIA Furnitoria uzņēmumu no citiem konkurentiem, ir tehniskās iespējas un nestandarta projektu un mēbeļu ražošanas pieredze. Esam sadarbojušies ar dažādiem nozares pārstāvjiem un klientiem un realizējuši neskaitāmus nestandarta projektus, kas snieguši bagātīgu pieredzi un prasmes, kas ļauj atrast labākos risinājumus ikvienam klientam.

SIA Furnitoria visi mēbeļu ražošanas procesi notiek vienuviet, kur tiek kontrolēts katrs posms, sākot no materiālu izvēles, iegādes un piegādes līdz pat gatava produkta izgatavošanai. Tas ļauj nodrošināt augstāko kvalitāti un ātrus produktu izgatavošanas termiņus.

Mūsu tehniskā infrastruktūra ir moderna un labi aprīkota ar specializētām iekārtām, tādēļ varam veikt sarežģītus un vērienīgus projektus un piedāvāt individuāli izstrādātus mēbeļu risinājumus. SIA Furnitoria komandā ir augsti kvalificēti un pieredzējuši mēbeļu ražošanas speciālisti, kas garantē to, ka klienti saņems izcilas kvalitātes produktus un pakalpojumus.

Mērķis

Mūsu mēbeļu ražošanas uzņēmuma mērķis ir nodrošināt klientiem visaptverošu risinājumu, sākot no idejas konceptualizācijas līdz pat produkta izgatavošanai un izvietošanai tirgū. Strādājam ciešā sadarbībā ar klientiem, lai saprastu viņu vajadzības un sniegtu pielāgotus risinājumus, kas atbilst viņu prasībām un budžetam. Ja vēlies tikt pie SIA Furnitoria mēbelēm, sazinies ar mūsu klientu konsultantu jau tagad! 

Izmantojot mūsdienīgas iekārtas un kvalificētus amatniekus, ražojam augstas kvalitātes mēbeles, kas ir gan funkcionālas, gan vizuāli pievilcīgas. No pielāgota dizaina līdz masveida ražošanai visā ražošanas procesā saglabājam visaugstākos meistarības standartus.

Uzticība

Esam ieguvuši klientu atzinību un tagad viņi izvēlas pasūtīt gan virtuves iekārtas, gan biroja, guļamistabas, viesistabas vai koridora mēbeles, kā arī sienas skapjus, komerctelpu mēbeļu sistēmas u.c. projektus. Tāpēc neatkarīgi no produkta veida vai sarežģītības, SIA Furnitoria ir gatava pieņemt jebkādus izaicinājumus un palīdzēt radīt inovatīvas, ilgtspējīgas un kvalitatīvas mēbeles pēc individuāla pasūtījuma.

Get in touch!

If you have any questions, please contact us at the phone number or email address below.

Contact us