Sawing of materials

Nodrošinām dažāda veida mēbeļu sagatavju un kokmateriālu zāģēšanas pakalpojumus, izmantojot augstas klases HOMAG plātņu zāģi. Šīs tehnoloģijas ļauj mums panākt nevainojamu precizitāti un nodrošināt augstas kvalitātes darbu, kā arī tādu materiālu kā saplākšņa, plastikāta, lamināta un pat masīvkoka zāģēšanu.

Kas ir HOMAG paneļu zāģis?

HOMAG paneļu zāģis ir vismodernākā iekārta, kas izstrādāta, lai apstrādātu plašu materiālu klāstu. Šis tehnoloģiski progresīvais paneļu zāģis nodrošina nepārspējamu precizitāti un efektivitāti materiālu zāģēšanā, nosakot jaunu standartu kokapstrādes procesiem.

Kā tas darbojas?

Pateicoties datora vadītajai griešanas sistēmai, HOMAG paneļu zāģis darbojas ar vislielāko precizitāti. Tam ir lietotājam draudzīgs interfeiss, kas ļauj mūsu kvalificētajiem operatoriem ievadīt precīzus mērījumus un specifikācijas katram griezumam. Zāģa jaudīgais asmens bez piepūles slīd cauri materiālam, radot tīrus, taisnus un pielāgotus griezumus.

Galvenās funkcijas un priekšrocības

Precizitāte: garantēti precīzs griezums ar minimālu pārpalikumu daudzumu.
Daudzpusība: neatkarīgi no tā, vai ir vajadzīgas lielas loksnes vai smalki griezumi, šis paneļu zāģis var tikt galā ar visu. No virtuves skapjiem un mēbeļu sastāvdaļām līdz apjomīgiem sērijveida darbiem, HOMAG paneļu zāģis ir piemērots izaicinājumam.
Laika efektivitāte: ar savu automatizēto griešanas procesu HOMAG paneļu zāģis ievērojami samazina darbu izpildes laiku. Tas nozīmē ātrāku projektu izpildi, saglabājot kvalitāti.
Materiāla optimizācija: mūsu eksperti – operatori spēj prasmīgi ieprogrammēt zāģi, lai optimizētu materiāla izmantošanu, nodrošinot maksimālu materiālu izmantošanu.

Materiālu zāģēšana ir būtisks solis mēbeļu ražošanas procesā, ik dienu to īstenojam ar lielu rūpību un uzmanību. HOMAG grupas plātņu zāģis ir aprīkots ar modernām funkcijām un precizitātes sistēmām, kas garantē to, ka katrs griezums ir vienmērīgs, tīrs un precīzs. Tas ir īpaši svarīgi, lai nodrošinātu pareizu savienojumu, formu un izmēru atbilstību klienta mēbeļu projekta parametriem.

Uzticība

Augsti vērtējam  ikvienu klientu un pieliekam maksimālas pūles, lai nodrošinātu vēlamo rezultātu. Mūsu uzņēmuma mērķis ir sniegt ne tikai izcilus mēbeļu sagatavju zāģēšanas pakalpojumus, bet arī rūpēties par ikkatra klienta vajadzībām un nodrošināt labāko iespējamo klientu apkalpošanu. Sazinies ar mums,  lai varam palīdzēt realizēt plānoto projektu un radīt mūsdienīgas un ilgtspējīgas mēbeles un risinājumus.

Labprāt atbildēsim uz jautājumiem, sniegsim papildu informāciju un palīdzēsim izlemt par piemērotāko risinājumu konkrētā projekta ietvaros.

Get in touch!

If you have any questions, please, contact us!

Contact us

Service prices

Download the current price list of our services here.

Service price list.pdf

Order form

Download the parts order form here.

Parts order form.xls